Centrální řídící jednotka CCU 223

Kód: A9330
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Jednotka CCU223 je určena k individuálnímu a zároveň centrálnímu či skupinovému ovládání elektrických žaluzií, rolet a dalších stínících zařízení, používajících pohony na 230 V. Je vybavena řadou pokročilých funkcí zvyšujících uživatelský komfort, jež z ní činí nejlépe vybavenou jednotku ve své třídě na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FUNKCE CENTRÁLNÍ JEDNOTKY

CCU223 disponuje funkcí automatického naklopení lamel, volba 3 úhlů. Jednotka CCU223 byla vylepšena o možnost programovat dobu běhu v závislosti na výšce okna. Automatické naklopení lamel je tudíž bez prodlevy. Po odeznění bezpečnostního povelu je žaluzie vrátí zpět do původní polohy. Nově možnost uložit libovolnou mezipolohu a tu poté jednoduše volat.

Další funkcí je blokace individuálního pohonu proti ovládání centrálním ovladačem. Stav blokace může být signalizován LED. Kromě centrálního řízení (jedním ovladačem pohyb všech motorů naráz) můžeme definovat skupiny pro řízení. Např. v patře, či v místnosti bude společný ovladač. Signálové i napájecí povely v jednom kabelu (power line) - Místo dvou kabelů silno a slaboproudých rozvodů nám stačí pouze jeden s 5 vodiči.

Technické zapojení a výhody montáže

Jednotka je svými rozměry vhodná pro montáž pod ovladač do hluboké instalační krabice KPR68. Zapojení vývodů pomocí svorkovnic. Viz. schéma v katalogovém listě. Centrální řízení realizujeme paralelním připojením jednotek pětivodičovou "sběrnici". Chceme-li vytvořit skupiny. Je nutné počítat se stromovou strukturou, do jejíž uzlů se instaluje oddělovač skupin.

Bezpečnost a automatický provoz

Jako ochrana před silným větrem se doporočuje větrná automatika. Na sběrnici se připojí podobně jako centrální ovladač, ochranný povel který vyšle je však permanentní a bezpečně stáhne i ty okna jež mají aktivovanou blokaci proti centrálnímu povelu. Stejným způsobem můžeme zvýšit uživatelský komfort zapojením sluneční či časové automatiky. Případně napojit všechny žaluzie na EPS (protipožární) a EZS (zabezpečovací) systémy.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Jmenovité napětí: 230V/50Hz (+10/-15%)
Ovládací napětí: max. 230V ~
Max. zátěž - každý výstup: max. 3,15 A (cos φ = 0,6) max. 2 A (cos φ = 0,4)
Vlastní odběr: 10 mA
Programovatelná doba běhu max. 10min
Příkon : 3,1 VA
Rozměry: 46x41x22 mm
Váha : 72 g

 

 

Najdete nás i na MALL.CZ